A+
a-

Tūrisms, komerczinības

Tūrisma un atpūtas komplekss “Meža Salas”, Limbažu novadā meklē praktikantus

Mēs meklējam jaunieti, kas vēlas saistīt savu profesionālo darbību ar tūrismu, un tieši ar tūrismu lauku vidē, un būtu gatavs/-a ilgtermiņā iegūt profesionālās zināšanas un praktiskās iemaņas praktiski darbojoties nozarē. Uzsveru, ka runa ir tieši par ilgtermiņa sadarbību, pretendentam jārēķinās ar ilgstošu darbību mūsu kompleksā.

Mūsuprāt, šis piedāvājums ir vispiemērotākais jaunietim/-ei, kas perspektīvā vēlas izveidot savu tūrisma objektu lauku vidē. Tādam/-ai būtu vērtīgi iegūt šādu praktisko pieredzi.

Interesenti ir aicināti kontaktēties ar mani e-pastā: info@mezasalas.lv vai pa tālruni 29122133.
 

Pieejamas prakses vietas

SIA “Livland Group” ir projektēšanas ģenerāluzņēmums, kurš sadarbojas ar LDDK, ESF projektā «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība mācību praksēs uzņēmumos».  Uzņēmums piedāvā dažādas prakses vietas topošajiem speciālistiem, pašreiz ir pieejamas vakances tādām profesijām, kā komercpakalpojumu darbiniekam, klientu apkalpošanas speciālistam, lietvedim, vadītāja asistentam, arhitektūras tehniķim un ēku būvtehniķim. (Pielikumā vizualizācija)

Praktikantus sagaidīs draudzīgs un atsaucīgs kolektīvs, apmācības, saulains birojs Rīgas centrā, prakses laiks pēc vienošanas, kā arī lieliski darba apstākļi.

No praktikantiem mēs sagaidām vēlmi iesaistīties uz visiem 100, un vēlmi apgūt jaunas zināšanas šajā jomā.

Prakse nav apmaksāta, taču pēc pirmā prakses mēneša, pierādot sevi, ir iespējams vienoties par atalgojumu.

Laipni gaidīsim ikviena studenta CV un Motivācijas vēstuli uz mūsu e-pasta adresi: info@livland.lv, vairāk informācijas par mums atradīsiet mūsu mājaslapā: www.livland.lv

Prakses iespējas

Prakses iespējas

Piedāvājam prakses vietas mūsu uzņēmumā 2KMs SIA, adresē: Burtnieku 2, Rīga vai „Medāji”, Zaķumuiža, Ropažu novads, LV-2133, kā arī attālināti no praktikanta dzīvesvietas.

Prakses vietas sekojošām mācību programmām:

Pienākumi: tirgus izpētes veikšana; reklāmu izsūtīšana pa pastu, e-pastu, whatsapp, sms, reklāmas lapiņu bukletu izplatīšana, tikšanās ar klientiem, “aukstie” zvani klientiem, u.t.t.

Par prakses iespējām sazināties:  Judīte Saida, 29208018, e-pasts: abikka@inbox.lv