A+
a-

Tiešsaistes konsultāciju grafiks VIMP

Lai iekļūtu tiešsaistes konsultāciju kabinetā, vispirms aktivizējiet saiti kolonnā "Priekšmets". Ja nepieciešmas, reģistrējieties vietnē e.rtrit.lv. Atvētrsies saraksts, kurā varēsiet izvēlieties vajadzīgo tiešsaistes konsultāciju. Šeit arī instrukcija par tiešsaistes konsultācijām- Aktivizēt saiti

Priekšmets

Skolotājs

Grupas

Diena 

Laiks

Latviešu valoda 

Marita Bogotā

IS19-1, IS19-2

Ceturtdienās

14:00 - 15:00

3.kursiem pirms CE

Ceturtdienās

15:00-16:00

Ina Sausnīte

ST 17 1/2; TA 18

Otrdienās 

13:00-14:00

Gundega Rutka

KD17-1/2

AK-17-1/2

27.05.2020 (CE)

27.05.2020(CE)

10:30-12:00

12:00-13:00

Aija Skudra

E17-1/2

IN17

IN17

R17-1/2

VP17-3/4

SV17-1/2

25.05.2020 (CE)

25.05.2020(CE)

26.05.2020(CE)

27.05.2020(CE)

27.05.2020(CE)

27.05.2020(CE)

12:30-14:00

15:30-117:00

10:30-12:00

9:30-11:00

12:00-13:30

14:00-15:30

Aija Auniņa

PPM17

KD17-3/4

21..05.2020

21..05.2020

12:30-14:00

10:30-12:00

Mārīte Zaltāne

E17-5/6

E17-3/4 

VP17-1/2 

V17-1/2 

 

28.05.2020

28.05.2020

28.05.2020

28.05.2020

 

12.25- 13.50

10.20-11.45

12.25-13.50

8.45-10.10

 

Sanita Gribule

LT 17 1/227.05.2020

10.00-11.30

Līga Skutele

P-SV17; P-E17 1/2

Pirmdienās

10:00-11:00

 

 

 

 

 

Matemātika

Erika Baune

 

Trešdienās

13:00-13:40

Ludmila Skačkova

P-E171/2; P-SV17

Ceturtdienās

15:30-16:30

Inna Samuilika

E19 7/8; SV19 1/2; V19 1/2; KR19 1/2;KR9 3/4; IS19 1; IS19 2

Otrdienās 

11:00-11:30

Andris Kurlovičs

E17-1/2

E17-3/4

21.05.2020

19.05.2020

12:30-14:00

12:30-13:00

Alīna Porahoņko

SV17-1/2, IN17, VP17-3/4

Otrdienās 

12:00-12:30

Jurate Busiene

ST17-1/2  

10.06. 2020

14:00-15:30

Gertrūde Livmane

EK18 1/2, PPM/18, PPM /17, SV 18-1/2

Trešdienās

9:00-9:40

 

 

 

 

 

Angļu valoda

Jekaterina FrolovaP-E17 1/2 I grupa, P-E17 1/2 II grupa otrdienās 13:00-13:30
P-SV17Ceturtdienās14:00-14:30
Ināra AgteE18-9/10 1 gr.; E19-1/2; EK18-1/2; KM19-1/2; KR19-1/2; TK18-1/2; TK-18-3/4; TK19-1/2Otrdienās 11:00 - 11:40
Žanna Buivide-MoskovkinaRV19-1/2, SV19-1/2Pirmdienās11.00 - 11.40
TA19, IS19-1, IS19-2, E19-7/8Otrdienās 11.00 - 11.40
E18-1/2 (1.pusgrupa); E18-3/4Trešdienās11.00 - 11.40
TA18, IN18Ceturtdienās11.30 - 12.10
Kristīna GriškjāneEK19-1/2, TK19-3/4, TK19-1/2, TK19-5/6, KR19-3/4, KM19-1/2Otrdienās 11:30-12:10
Inga RimareE19-3/4, E 19-5/6, E 18-1/2 (II rg.), SPA 19-1/2 ESFOtrdienās 15.00 - 16.00
Jeļena AtroščenkovaV18-1/2, V18-3/4, E18-7/8Trešdienās11:00-11:40
SV18-1/2, SV18-3/4, SV18-5/6Ceturtdienās11:00-11:40
     

Krievu valoda

Veronika PluščevskaV18-1/2, V18-3/4Trešdienās14:00 - 15:00
Aelita SemeņukaE19-1/2,E19-9/10,EP19-1/2,LT17-1/2Trešdienās13:00 - 13:40
Inga Bitsadze Ceturtdienās12:00-13:00
     

Vēsture

Zenta GūtmaneE18-9/10,E18-11/12,PP/M18,TK18-1/2,TK18-3/4,SV18-3/4,SV18-5/6,EK18-1/2, KM/KR18-1/2Ceturtdienās12:00 - 13:00
Ilonda DunajevaTA18;E18-1/2;E18-3/4; E18-7/8;SV18-1/2;RV19-1/2Trešdienās9.00 - 9.40

Nora Šņepste

P-E18-1/2

Ceturtdienās16.30-17.30
Juris Bakajevs Piektdienās 16.00-17.00
Raimonds Ezerietis Piektdienās 15:30-16:30
     

Ķīmija

Kristīna BarabanščikovaIN18;SV18-5/6;V18-3/4;RV19-1/2;V19-1/2;V19-3/4;V19-5/6Trešdienās11.30 - 12.30
Edmunds Paegle Pirmdienās16:00 - 17:00
Ingrīda GorkinaTK19-3/4, TK19-5/6, E19-5/6, E19-9/10, E18-34, E18-78, SV18-12, SV18-34Otrdienās 15.30 - 16.30
Violeta Krakauska EK18 1/2; E18 9/10; E1811/12; PP/M18; EK19 1/2; E19 1/2;TK19 1/2Otrdienās10:00-11:00
Jeļena ZabalujevaP-E18-1/2; P-E/SV19Trešdienās15:45 - 16:45
Irēna Supe Trešdienās10:00-11:00
     

Fizika

Zigurds StrīgelisSV19-1/2;SV19 -3/4;SV19-5/6;TA-19Pirmdienās15:30 - 16:30
     

Ekonomika

Baiba DīriņaEK19-1/2Pirmdienās14:00 - 15:00
1. un 2.kurss, visas grupas Piekdienās14:00-15:00
Sndra EidukaP-E/SV19; P-E18-1/2Trešdienās15:00 - 16:00
Laila Līduma1. un 2.kurss, visas grupasTrešdienās14:00 - 15:00
Laila Līduma1. un 2.kurss, visas grupasCeturtdienās14:00 - 15:00
Solvita JermakaSV19 -3/4;SV19-5/6;IS19-1, IS19-2; E19-5/6; V19-1/2; V19-3/4; V19-5/6; V18-1/2, V18-3/4; SV18-3/4; IN18Pirmdienās11.00 - 12.00
     

Informātika

Jānis StrupeE19-1, E19-9, EK19-1/2, EP19-1/2, KM19-1/2, KR19-1/2, KR19-3/4, TK19-1/2, TK19-3/4, TK19-5/6Pirmdienās9:00 - 10:00
Dace Legzdiņa Otrdienās 9:00 - 10:00
Ģirts Blekte Piekdienās15:00-16:00
     

Sports

Zanda MeldereSV19-1/2,SV19-3/4,SV19-5/6,V19-1/2, SV18-5/6,VP17-3/4,PPM17,SV17-1/2, R17-1/2,V17-1/2, TK18-1/2, EK18-1/2Ceturtdienās10:00-11:00
     

Tehniskā grafika

Aija MētraIS19-1; IS19-2Trešdienas14:00-15:00