A+
a-

"e-VET” Nr. 2020-1-LT01- KA226-094697

Enabling VET Teachers to be Creators of Digital Education

Projekta “Enabling VET Teachers to be Creators of Digital Education” jeb e-VET mērķis ir izveidot starptautisku partnerību, kas vērsta uz profesionālās izglītības sniedzēju vajadzībām un izglītības nozares digitalizāciju.

Projekta partneri pētīs un analizēs esošos digitālos mācību risinājumus, tālmācības metodes, lai noteiktu tās, ko var viegli piemērot dažādām profesionālās izglītības programmām.

Projekta mērķis ir uzlabot profesionālās izglītības pedagogu digitālās prasmes ne tikai progresīvu tehnoloģiju izmantošanai, bet arī mudināt viņus būt par tāda digitālā satura radītājiem, kas atbilst labākajām izglītības un pedagoģijas prasībām.

Projekta sagaidāmie rezultāti: Tiks definētas vadlīnijas profesionālās izglītības apgūšanai attālināti, kas palīdzēs nodrošināt kvalitatīvu un iekļaujošu izglītību, attālinātu mācīšanos dažādās situācijās, piemēram, karantīnas, saslimšanas, Erasmus mobilitātes, prakses laikā; Skolotāji starptautiskajā izglītības vidē; Priekšnosacījumu izstrāde starptautiskas virtuālās mācību vides izveidei un kopīgas profesionālās izglītības programmas izstrādei.

Projekta partneri:

Profesionālās izglītības centrs “Žirmūnai” – koordinators (Lietuva);

VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums (Latvija);

SIA Baltic Bright (Latvija);

Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä (Somija);

Zeynep Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Turcija);

Escola Profissional Doalto Lima – Cooperativa de Interesse Publico e Responsabilidade Limitada (Portugāle);

Centrum Leren en Werken (Beļģija).

Projekta ilgums: 2021-05-01 – 2022-12-31