A+
a-

NordPlus Junior projekts “Learning from Peers” Nr. NPJR-2020/10294

NordPlus Junior projekts “Learning from Peers”

NordPlus Junior projekts “Learning from Peers” Nr. NPJR-2020/10294

2020./2021. mācību gadā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums kopīgi ar Klaipēdas Tūrisma skolu īstenos NordPlus Junior projektu “Learning from Peers” jeb Mācīšanās no vienaudžiem.

Sadarbība ar Klaipēdas Tūrisma skolu ir aizsākusies pirms vairākiem gadiem un kopīgi ir īstenoti dažādi projekti NordPlus programmas ietvaros. Iepriekšējā mācību gadā abas skolas kopīgi īstenoja NordPlus Junior projektu “Creating A Successful Future”, kas deva iespēju abu skolu audzēkņiem iepazīt darba tirgus daudzveidību un iespējas kaimiņvalstīs, attīstīt komunikācijas un sadarbības prasmes un iegūt jaunus draugus. Skolotājiem bija iespēja gūt abpusēju pieredzes apmaiņu par kvalitātes nodrošināšanu, mācību metodēm, praktiskajām apmācībām un praksi uzņēmumos.

Projektā tiks īstenoti divi mācību pasākumi - Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā uzņemot Klaipēdas Tūrisma skolas audzēkņus un skolotājus, un, mūsu audzēkņiem un skolotājiem dodoties pieredzes apmaiņā uz Klaipēdas skolu. Visa projekta īstenošanas laikā, tai skaitā arī mācību pasākumos, audzēkņi kopīgi iepazīs ekotūrisma elementus Latvijā un Lietuvā un, apkopojot savas idejas, izveidos informatīvu materiālu “10 veidi kā būt dabai draudzīgākiem”.

Lai uzzinātu par iespējām piedalīties projektā, ej uz https://www.rtrit.lv/projekti/nordplus/piesakies/!