Centīgi gatavojamies jaunā mācību gada sākumam un aicinām audzēkņus, kuri dzīvos dienesta viesnīcā, 31. augustā ierasties Nīcgales ielā 26, Rīgā, mācību korpusa kabinetā N150., lai parakstītu dienesta viesnīcas īres līgumu un iekārtotos piešķirtajās istabās.
Pirmā kursa audzēkņus gaidām no pulksten 9.00, savukārt pārējo kursu audzēkņus – no pulksten 13.00.
Jāņem vērā, ka nepilngadīgam audzēknim jāierodas kopā ar vecāku vai likumisko pārstāvi, kurš parakstīs dienesta viesnīcas īres līgumu. Līguma noformēšanai nepieciešams paņemt līdzi audzēkņa un līguma parakstītāja personu apliecinošu dokumentu.
Ko ņemt līdzi?
Personīgās mantas ieteicams marķēt ar savu vārdu, uzvārdu un istabiņas numuru. Tāpat, lai neiegādātos vienus un tos pašus saimniecības piederumus vairākos eksemplāros, pēc iepazīšanās ar istabas biedriem var vienoties par kopīgi lietojamām precēm.
Svarīgi zināt!
Pirms ierašanās aicinām iepazīties ar dienesta viesnīcas iekšējās kārtības noteikumiem: https://www.rtrit.lv/izglitojamiem/dienesta-viesnicas/
Uz tikšanos jaunajā mācību gadā!

























18.01.2019
28.01.2019. plkst. 11:00 Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums rīko "Erasmus+ labās prakses piemēru diena 2018" pasākumu, kas norisināsies Eiropas savienības mājā (Aspazijas bulvāris 28, Rīgā).
Šī pasākuma ietvaros RTRIT jaunieši un pedagogi, kas piedalījušies Erasmus+ programmas projektu mobilitātēs, dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem un nodos svarīgo atziņu par to, kapēc vērts piedalīties Erasmus+ mobilitātēs un uzdrošināties redzēt, just, piedzīvot vairāk!
RTRIT Erasmus+ mobilitāšu dalībnieki prezentēs savu pieredzi, kas iegūta Erasmus + profesionālās izglītības sektora projektā:
“Profesionālo prasmju veidošana” Nr. 2018-1-LV01-KA116-046827,
“Maini pasauli - sāc ar sevi!” Nr. 2017-1-LV01-KA116-035386
un Erasmus + skolu sektora projektā: “Radoša izglītība dzīvei” Nr. 2017-1-LV01-KA101-035399,
ka arī, Erasmus+ stratēģiskās partnerības projektā :"e-MOTIVE" Nr. 2017-1-PL01-KA202-038850
Pasākuma ietvaros savu valstu gastronomiskās prezentācijas uzkodu formā būs sagatavojuši starptautiskās organizācijas C.H.A.S.E. apmaiņas jaunieši no Beļģijas, Zviedrijas, Ungārijas, Itālijas un Francijas, kas pie mums iziet savu Erasmus+ PRO mobilitāti.
Pasākumu apmeklēt ir aicināti :
- RTRIT izglītojamie kā arī personāls
- Pamatskolu un vispārējo vidējo izglītības iestāžu izglītojamie un pedagogi
- Citu profesionālo izglītības iestāžu izglītojamie un pedagogi.
Pedagogi saņems Profesionālās pilnveides apliecību. Jaunieši saņems sertifikātu par dalību pasākumā.
Atbildīgie par pasākuma norisi:
Projektu vadītāja Zane Saukane un projektu asistents Artūrs Homins.
Kontakti saziņai: seminari@rtrit.lv, 29277899
N.B. pasākuma laikā notiks foto un video fiksācija. Bildes un video var tikt izmantotas publicēšanai sociālajos tīklos un citos masu medijos.