A+
a-
Paldies konkursa "Learn, Know, Do, Can, Show" atbalstītājiem

Aktuāli

02.04.2024

Paldies konkursa "Learn, Know, Do, Can, Show" atbalstītājiem

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums izsaka sirsnīgu pateicību atbalstītājiem un sadarbības partneriem par atbalstu un ieguldījumu 3.starptautiskajā profesionālās meistarības konkursā "Learn, Know, Do, Can, Show".

Šī nozīmīgā pasākuma, veiksmīga, norise nebūtu bijusi iespējama bez jūsu dedzīgajām pūlem un atsaucības. Mēs varam lepoties ar to, ka kopīgi esam radījuši iespēju izglītot un veicināt prasmes un kompetences, kas nepieciešamas mūsdienīgajā darba tirgū.

Sakām sirsnīgu PALDIES! par jūsu uzticību, sadarbību un dedzību, kas ir devusi jaunu impulsu mūsu nozarei. Mēs ticam, ka mūsu turpmākā sadarbība tikai stiprināsies, veicinot inovāciju un izcilību.

Paldies: Alūksnes putnu ferma I Baltais I Baltic XL I CIDO I Dansukker I Dobeles dzirnavnieks I Gaļas Nams Ādaži I Jaunpils Pienotava A/S I KAIJA I Lanordija I Lapsu Mājas Siers I Latvijas Maiznieku biedrība- LMB I Latvijas Maiznieks I Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija ILeipurin Latvija I Maiznīca Lielezers I Maiznīca DONA I LĀČI I Orkla Latvija I PKS "Straupe" I Puratos Latvia I Rankas Piens I RIA Group I SIERA KLUBS I Smiltenes Piens