A+
a-
Pirmā “EuroPeers” jauniešu organizētā koprades pēcpusdiena ir noslēgusies

Aktuāli

02.04.2024

Pirmā “EuroPeers” jauniešu organizētā koprades pēcpusdiena ir noslēgusies

2024.gada 19.martā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras koordinētais “EuroPeers” vēstnešu jauniešu tīkls sadarbībā ar VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu” veidoja pasākumu jauniešiem ““EuroPeers” koprades pēcpusdiena”.  

Pasākuma tematika - “Eiropas Savienības piedāvātās iespējas jauniešiem un tur izgaršojamie nacionālie ēdieni”. Pasākumā piedalījās 28 jaunieši, kuri ir ieinteresēti iepazīties ar Eiropas Savienības  programmu “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” neformālās izglītības projektu veidiem un kopā pavadīt saturīgi kvalitatīvu pēcpusdienu ar citiem līdzīgi domājošiem jauniešiem!  

Katram pasākuma dalībniekam bija iespēja uzzināt par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras piedāvātajam iespējām iesaistīties jauniešu neformālās izglītības programmās, kā arī pagatavot 3 nacionālos ēdienus no valstīm, kurās bijusi paši “EuroPeers” jaunieši - Portugāle un Portugāļu olu krēma kūciņas, Vācija un Vācu kartupeļu salāti un Somija - Somu rīsu pudiņš.  

Katrs dalībnieks pasākuma laikā, neformālā vidē, gatavojot, iesaistījās sarunās par pašu “EuroPeers” jauniešu pieredzēto projektos, kā arī sarunās iepazina tehnikuma iespējas tālākai profesionālās karjeras izvēlei. 

Pasākuma noslēgumā visi varēja nogaršot savu pagatavoto ēdienu un katram jaunietim pēc pasākuma tika izdalīti informatīvi bukleti ar gatavotajām receptēm un papildus informāciju par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām jauniešiem. 

Esam ļoti pateicīgi VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam”, kuri nodrošināja iespēju būt viņu mācību telpās/ virtuvēs un gatavošanas speciālistiem – pavāriem par atbalstu un pamācīšanu, ļaujot mums visiem apgūt ko jaunu! 

Paldies biedrībai “Siera klubs” par iespēju nodrošināt nepieciešamos piena produktus, atbalstot jauniešu vēlmi organizēt meistarklasi un piedalīties jauniešu praktiskajā kopradē, lai nodrošinātu iespēju jauniešiem apzināties pavārmākslas un kulinārijas attīstību.  

Paldies Markam par koprades pēcpusdienas ideju, Ērikai un Normundam par iesaisti un atbalstu, daloties ar saviem “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” pieredzes stāstiem! 

Ja Tevi interesē citi “EuroPeers” vēstnešu tīkla jauniešu organizētie pasākumi, seko līdzi aktuālajai informācijai JSPA mājas lapā, sociālajos tīklos un IG kontam @europeers_latvia! Nākamais koprades pasākums ieplānots jau 09.05.2024.