A+
a-
Pirmo kursu SPORTA DIENA

Aktuāli

11.09.2023

Pirmo kursu SPORTA DIENA

Sekojot ilggadējai tradīcijai, pirms pirmo kursu mācību procesa, pirmkursnieki un viņu audzinātāji svinīgi piedalās ikgadējajā sporta pasākumā "RTRIT Sporta diena" kas norisinājās 05.09.

Gandrīz 700 izglītojamo pulcējās uz tehnikuma sporta laukuma, lai pirmo reizi izmēģinātu savas spējas un veiksmi jaunajā vidē.

Savu iedvesmojošo uzrunu sākumā teica tehnikuma valdes locekle - direktore Ilze Ločmane, kura pasniedza "Ceļojošo kausu" iepriekšējā gada visaktīvākajam kursam.

Sporta organizatore Zanda Meldere sniedza arī savu motivējošo runu, bet direktores vietniece audzināšanas darbā un kultūrizglītības jomā Ludmila Levančuka novēlēja visiem klātesošajiem stipru veselību visu gadu garumā un veiksmīgus sākumus ne tikai skolā, bet arī visā valstī.

Pirmo kursu iedvesmas vārdus teica arī AMI centrs vadītāja Irēna Bukovska, vēlot jauniešiem izturību un veiksmi!

Katrs audzēknis piedalījās astoņos sacensību posmos, tostarp šautriņu mešanā, basketbola soda metienos, tāllekšanā, lodes grūšanā, 60 metru skrējienā, futbola vārtu sitienos, florbolā un frisbijā. Visas dienas garumā jaunieši aktīvi piedalījās sacensībās, iepazina tehnikuma telpas un cits citu.

Pasākuma fotogrāfijas pieejamas ŠEIT