A+
a-

Kontakti

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Nīcgales iela 26, Rīga, LV – 1035
tālr.: 67575580
e-pasts: rtrit@rtrit.lv
Reģ. Nr.: 40003480798
Facebook un Instagram: @RigasTRIT

Mācību korpusi:
Nīcgales ielā 26, Rīga, LV – 1035; 

Augusta Deglava ielā 41A, Rīga, LV – 1035

Marijas ielā 4, Rīga, LV-1050

Sporta iela 1, Preiļi, LV-5301

 

Norēķinu rekvizīti:
Valsts kase, kods TRELLV22
Konts LV98TREL9153970000000
Vārds, Uzvārds: Priekšmets Struktūrvienība
Amats, Vārds, Uzvārds Priekšmeti Kontakti

Direktore - valdes locekle

Ilze Ločmane

Administrācija

  • Nīcgalies iela 26, 106. kab.
  • T.: 67575580
  • e-pasts: ilze.locmane@rtrit.lv

Sekretariāta vadītāja

Anita Mende

Administrācija

  • Nīcgalies iela 26, 107. kab.
  • T.: 67575580
  • e-pasts: rtrit@rtrit.lv

Direktores vietniece mācību darbā

Gunta Šmaukstele

Administrācija

N26, 109. kab. 67147581 gunta.smaukstele@rtrit.lv

Direktores vietniece praktisko mācību darbā

Dana Baltuseviča

Administrācija

N26, 113. kab. 67147580 dana.baltusevica@rtrit.lv

Direktores vietniece audzināšanas darbā

Ludmila Ļevančuka

Administrācija

N26, 110. kab. 67582995; 67283365 ludmila.levancuka@rtrit.lv

Struktūrvienības vadītāja izglītības jomā

Inna Jurkāne

Administrācija

N26, 118. kab. 67795547 inna.jurkane@rtrit.lv

Struktūrvienības vadītāja izglītības jomā

Aija Mētra

Administrācija

67147590 aija.metra@rtrit.lv

Struktūrvienības vadītājs izglītības jomā

Ziedonis Siksna

Administrācija

M4, 303. kab. 67795550 ziedonis.siksna@rtrit.lv

Struktūrvienības vadītāja izglītības jomā (Preiļi)

Biruta Podskočija

Administrācija

Sporta iela 1, Preiļi,

tālr. 65381293, biruta.podskocija@rtrit.lv

Personāla speciālists

Maija Zariņa

Administrācija

N26, 112. kab. 67795521 personals@rtrit.lv

Personāla daļas vadītāja

Elīna Sīle

Administrācija

N26, 112. kab. 67795521, elina.sile@rtrit.lv

Juriste

Astrīda Ozoliņa

Administrācija

N26, v212.kab. 67147591 astrida.ozolina@rtrit.lv

Profesionālās vidējās un arodizglītības daļas vadītājs

Arnolds Silavs

Administrācija

N26, n3d. kab., 67577215

Sekretāre

Laila Līduma

Administrācija

N26, n3d. kab. 67147582 laila.liduma@rtrit.lv

Sekretāre

Tatjana Ranše

Administrācija

N26, 107. kab. 67795524 tatjana.ranse@rtrit.lv

Renāte Jirgena

Mācību procesa plānotāja

  • Nīcgales iela 26, 208v. kab.
  • Tālr. 67147579
  • E-pasts: renate.jirgena@rtrit.lv

Regīna Pentjuša

Mācību procesa plānotājas

N26, 208v. kab. 67147579 regina.pentjusa@rtrit.lv 

 Pārtikas produktu ražošanas un ēdināšanas nodaļas vadītājaIveta Austruma

Iveta Austruma

  • Nīcgales iela 26, 216.kab.
  • T. 67795548
  • E-pasts: iveta.austruma@rtrit.lv

Anda Rezgale

Viesmīlības, tūrisma un komerczinības nodaļas vadītāja

M4, 403. kab. 67288341 anda.rezgale@rtrit.lv

Vivita Kelpa

Modes, stila un dizaina nodaļas vadītāja

N26, 213v. kab. 67288341 vivita.kelpa@rtrit.lv

Marita Bogotā

Vispārizglītojošo mācību priekšmetu nodaļas vadītāja

N26, 111. kab. 67439980 marita.bogota@rtrit.lv

Sarmīte Kudiņa

Tālākizglītības un mūžizglītības nodaļas vadītāja

N26, 151. kab. 67147578, sarmite.kudina@rtrit.lv

Elma Bumbule

Bibliotēka

N26, 146. kab. 67577450 elma.bumbule@rtrit.lv

Viktorija Kovaļov

Bibliotēka

M4, 401. kab. 67795556 viktorija.kovalova@rtrit.lv

Biruta Grāvīte

Speciālists bērnu tiesību aizsardzības jautājumos

N26, 501v. kab. 67795527; 67283365, biruta.gravite@rtrit.lv

Maija Lablaika

Metodiskā darba daļas vadītāja

M4, 304. kab 67286607 maija.lablaika@rtrit.lv

Ilze Pilāne

Finanšu un iepirkuma daļas vadītāja

N26, 207v. kab. 67548725 ilze.pilane@rtrit.lv

Tatjana Rabinoviča

Galvenā grāmatvede

N26, 206v. kab. 67583836 tatjana.rabinovica@rtrit.lv

Faina Lomanova

Karjeras izglītības vadītāja

N26, 114. kab. 67574936 faina.lomanova@rtrit.lv

Dzintars Štāls

Tehniskās nodaļas vadītājs, Prokūrists

N26, 141. kab. 67795538 dzintars.stals@rtrit.lv

Inese Tomase

Dienesta viesnīcas vadītāja

N26, 213v. kab. 67795542 inese.tomase@rtrit.lv

Edgars Ustups

Informācijas tehnoloģiju daļas vadītājs

  • Nīcgales iela 26 -MD7 kab.
  • T.:67795530
  • e-pasts: edgars.ustups@rtrit.lv

Annele Apine

Sabiedrisko attiecību speciālists

  • N26, 151.kab.
  • T.: 67795549
  • e-pasts: annele.apine@rtrit.lv

Ilze Čiruhina

Ražošanas daļas vadītāja

N26, n40d. kab. 67795525 ilze.ciruhina@rtrit.lv

Sarma Leimane

Projektu daļas vadītāja

N26, 142.kab. 67147584 sarma.leimane@rtrit.lv

Zane Saukāne

Projektu vadītāja

N26, 143. kab. 67795526 zane.saukane@rtrit.lv

Artūrs Homins

Projektu asistents

N26 151.kab. 67795549 arturs.homins@rtrit.lv

Aija Ančeva

Izglītības metodiķe

65381291 aija.anceva@rtrit.lv

Inese Tomase

Dienesta viesnīcas vadītāja

N26, 213v. kab. 67795542 inese.tomase@rtrit.lv

Gunta Kuzmina

Dienesta viesnīcas skolotāja

67581648 gunta.kuzmina@rtrit.lv

Dežuranti dienesta viesnīcā

6714758

Informācijas biroja administratori

N26 67795532 Info.N26@rtrit.lv

Informācijas biroja administratori

M4 67286297 Info.M4@rtrit.lv

Sazinies ar mums

Kā nokļūt? Satiksme (uz Purvciemu) – ar 11., 16., 22.trolejbusu vai ar 3., 6., 13., 50., 51., 52 autobusu.