25.01.2021
Ar prieku paziņojam Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Pārtikas produktu ražošanas un ēdināšanas nodaļas izsludinātā jauniešu konkursa "Radīsim Ziemassvētku un Jaunā gada noskaņu sev un saviem mīļajiem!" rezultātus.
Pēc nolikuma tika vērtēti atsevišķi 1.; 2.; 3. un 4. kursi un arī pēc konkursa darbu kategorijām.
Žurija īpaši priecīga par centību un atsaucību 1. kursu vidū. Lieliska uzdrīkstēšanās un apņēmība.
Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos!
Diplomus, pateicības un dāvaniņas varēsiet saņemt tehnikumā individuāli.
Nr.p.k. | Vārds, Uzvārds | Grupa | Audzinātāja | Iegūtā vieta |
1. | Artjoms Lazarevs | E20- 3/4 | V.Dreimane | 1 |
1. kurss | ||||
2. | Maira Šuksta | P-1EK 20 | S.Grigale | 1 |
1.kurss | ||||
3. | Patrīcija Jasinska | E17-5/6 | I.Kurša | 1 |
4.kurss | ||||
4. | Jekaterina Každaile | E20-3/4 | V.Dreimane | 1 |
1.kurss | ||||
5. | Diāna Lukjanoviča | PP/M18 | I.Sobakina | 1 |
3.kurss | ||||
6. | Evelīne Rudzīte | EK20-3/4 | L.Rugāja | 1 |
1. kurss | ||||
7. | Linda Vagre | E17-5/6 | I.Kurša | 1 |
4.kurss | ||||
8. | Jelizaveta Alimočkina | E19-5/6 | I.Kurša | 1 un |
2. kurss | Simpātiju balva | |||
9. | Diāna Vlaščenko | E18-7/8, 3.kurss | M.Rjahovska | 2 |
10. | Laura Jurkeviča | P-E/SV20 1.kurss | I.Liepiņa | 2 |
11. | Elīna Juļmane | E20-9/10 | I.Bedeice | 2 |
1.kurss | ||||
12. | Valters Grigals | P-E 18-1/2 | I.Proma | 2 |
3. kurss | ||||
13. | Jekaterina Krikete | E18-7/8 | M.Rjaohvska | 2 |
3. kurss | ||||
14. | Veronika Gasparena | RP20-1/2 | S. Bērziņa | 2 |
1.kurss | ||||
15. | Valters Plīkša | E19-5/6 | I.Kurša | 2 |
2. kurss | ||||
16. | Elizabete Ausriņa, | PP20-1/2 1.kurss | S Beznosika | 2 |
17. | Jekaterina Bogdane | EK20-1/2 | L.Šefere | 2 un Simpātiju balva |
1. kurss | ||||
18. | Lāsma Tesļenoka | E19-3/4, | I.Duvanova | 3 |
2 kurss | ||||
19. | Kristiāna Vīksne | E18-7/8 3.kurss | M.Rjaohvska | 3 |
29. | Zane Bīte | E20-5/6 | I.Kurša | 3 |
1.kurss | ||||
21. | Amanda Bartkēviča | E20-9/10 | I.Bedeice | 3 |
1. kurss | ||||
22. | Agnese Krote | EK18-1/2 | L.Rugāja | 3 |
3. kurss | ||||
23. | Hanna Vērdiņa | E20 -9/10 | I.Bedeice | 3 |
1. kurss | ||||
24. | Līva Janevica | E20-9/10 | I.Bedeice | 3 |
1.kurss | ||||
25. | Agita Jākobsone | E20- ¾ | V.Dreimane | 3 |
1. kurss | ||||
26. | Veronika Māra Logina | EP20-1/2 | D.Glāzniece | Pateicība par dalību konkursā |
1. 1.kurss | ||||
27. | Violeta Avota | E20-3/4 | Dreimane | Pateicība par dalību konkursā |
1.kurss | ||||
28. | Vera Naklonova | P-E/SV20 1.kurss | Sk.I.Liepiņa | Pateicība par dalību konkursā |